Михайло Романчук здобув четверту бронзу для України на Олімпійських Іграх в Токіо

0
460

24-річному плавцю не вдалося продублювати свій півфінальний результат, який став олімпійським рекордом.

Український плавець Михайло Романчук виборов бронзу на дистанції 800 м вільним стилем на Олімпіаді-2020 у Токіо. Ще один український плавець Сергій Фролов у фінальному запливі зайняв шосте місце трішки не вистачило до медалі.

24-річний Михайло Романчук – український плавець родом з Рівного, кількаразовий чемпіон та призер чемпіонатів Європи та світу, який у 2020 році побив попередній рекорд та встановив свій на дистанції 800 м вільним стилем.
Попереду Михайла чекає ще боротьба, адже спортсмен змагатиметься за перемогу у вільному запливі на 1500 м сьогодні, 29 липня.

Бронза Михайла Романчука стала першою олімпійською медаллю в плаванні для України за останні 17 років та восьмою в історії за увесь час.