“Сотні тисяч вбитих з нашого боку”: Зеленський пояснив, чи реально забрати назад Крим та окуповані території

0
521

Президент сказав, що деякі речі він не може коментувати.

Президент України Володимир Зеленський проінформував, чи можливо забрати назад Крим та інші окуповані території.

Про це він сказав під час розмови в Українському домі в Давосі,інформує ТСН

Зеленському нагадали, що нещодавно голова української військової розвідки, генерал Кирило Буданов повідомив, що країна-агресорка програє і українська держава поверне назад усі тимчасово втрачені території, і зробить це силою, тільки силою, бо немає іншого способу.

Відповідаючи на запитання, чи погоджується він із генералом Будановим, президент сказав, що йому дуже подобається генерал Буданов і він поважає його думку.

“Я завжди погоджуюся із професіоналами…”, – сказав президент.

Чинний глава держави пояснив, чи реалістичний намір забрати назад Крим і чи здійсненний.

“На сьогодні, я впевнений, що це сотні тисяч убитих військових з нашого боку. Я не рахую людей з іншого боку, з боку ворога. З нашого боку – це сотні тисяч убитих. Пан Буданов – це професійна людина. Я хочу закінчити одну річ про нього. Ви зрозумієте, напевно, деякі деталі. Ви знаєте, я деякі речі не повинен коментувати. Пан Буданов провів зі своїми підлеглими дуже серйозну операцію, яка була в Афганістані. І дійсно, це були дуже і дуже потужні кроки. І він – героїчна людина абсолютно. І зараз він займається дуже важливими операціями, про які я не готовий говорити. Сміливості в нього достатньо. Дійсно, я думаю, що він і сам міг би повернути ту чи іншу територію. Але це його сміливість, це його впевненість, і я дуже радий, що такий дух у наших військових. Це найголовніше. Його не можна втратити, і вони його не втрачають. Але ціна, всьому є ціна…” – підсумував президент.