У Києві до зупинки транспорту можуть додати комендантську годину на час локдауну?

0
592

У Києві можуть ввести ще більш жорсткий локдаун – із забороною на переміщення вулицями в комендантську годину після 22:00. Офіційно про такі обмеження оголошень не було.

“Ще тиждень тому цей сценарій ніхто не розглядав. Було засідання РНБО, і на цьому засіданні обговорювалося питання ситуації зі зростанням захворюваності. Рішення про додаткові обмеження для Києва визнали недоцільним. Також раніше ситуацію аналізувала СБУ. І там теж не підтримали комендантську годину, заборону на пересування та інші подібні обмеження”, – нагадав анонім.

“І так, сьогодні почалася підготовка до розгляду ситуації в Києві Верховною Радою. Ймовірно, зараз можуть ухвалити будь-які рішення”, – заявило джерело.

“Причому прогнози найгірші. Ситуація може ще більше погіршитися. Звідси – ідея про комендантську годину. У МВС її не відкидають, але коментувати не хочуть”, – написало видання.

“Можливість введення комендантської години передбачена законом, рішення ухвалює уряд”, – відповів на запитання журналістів спікер МВС Артем Шевченко.

“Співробітники поліції масово закривають місця, де перебувають тисячі людей. Вони гуляють, святкують щось, напевно, коронавірус… Навантаження на співробітників поліції просто божевільне. Нам потрібно ухвалювати жорсткі рішення щодо впровадження посилених карантинних заходів. Якщо таке рішення буде ухвалене, то всім доведеться сидіти по домівках, а вулиці міста патрулюватимуть поліція та Національна гвардія”, – заявив Рубан.