У народного депутата Олексія Гончаренка вкрали у поїзді сумку з грошима

0
670

Олексій Гончаренко,народний депутат від фракції «Європейська солідарність» в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» поділився деталями історії з пограбуванням його грошей і банківських карток у потязі Одеса-Ковель.

«Привіт» наглядовій раді «Укрзалізниці», зокрема Сергію Лещенку за те, що коїться. Але перш за все я хочу сказати “дякую” поліції Жмеринки, яка достатньо швидко зреагувала… Я вийшов у місті Здолбунів, коли зрозумів… мені надійшло повідомлення, що вночі хтось намагався зняти гроші, здійснити якісь покупки. Дещо їм вдалося. Одну з покупок здійснили прямо в магазині АТБ біля жмеринського вокзалу, потім ще в аптеці докупили щось. Я звернувся до поліції, і завдяки тому, що вони (грабіжники – ред.) зайшли до магазину, їхні особи уже встановлені, зараз поліція їх розшукує, а мої банківські картки вони вже відшукали – комусь їх віддали, хто мав далі знімати кошті. Отака історія, достатньо звичайна», – розповів Гончаренко.

Він також поділився, чому грабіжникам вийшло заволодіти його речами.

«Це нічний потяг. Треба просто бути обережним. Я їхав у купе, крім мене було ще двоє попутників, а четвертий повинен був підсісти у Вінниці близько 1:00. Щоб він зміг зайти і нас не розбудив, ми вирішили двері закрити, але на засув не зачиняти. І це була помилка. Тому я до всіх закликаю: бережіть себе, будьте обережними, пам’ятайте, що крім хороших людей є і негідники», – прокоментував нардеп.