У небі над Україною вперше за останній рік пролетів російський літак

0
1131

У п’ятницю, 10 липня, над територією України пролетів російський пасажирський літак рейсу SVR346. Це попри те, що польоти для суден РФ над територією України перебувають під забороною останні кілька років – через взаємні санкції як наслідок війни на Донбасі та анексії Росією Криму.

Пасажирський літак “Уральських авіаліній” вилетів 10 липня о 13:29 за московським часом із Анапи до Санкт-Петербурга. Зазвичай судно летить територією РФ поблизу кордону з Україною. Проте цього разу, як свідчать дані flightaware.com, майже на початку польоту літак чомусь повернув назад, потім взяв курс праворуч (в інший бік від пункту призначення), потім розвернувся в інший бік, залетів у повітряний простір України на вільну територію Донбасу, а далі вже над окупованими територіями направився до Санкт-Петербурга, пише ТСН

літак Анапа -Санкт-Петербург_1flightaware.com
Рейс 10 липня 2020 року
Мапи попередніх польотів свідчать, що літак постійно оминав територію України. Що сталося цього разу, чи були якісь аварійні ситуації – невідомо, офіційних повідомлень ні від російської, ні від української сторони немає.

літак Анапа -Санкт-Петербург_2flightaware.com
Рейс 9 липня 2020 року