Україна виборола рекордні 23 медалі чемпіонату Європи з боксу серед юнаків і юначок

0
462

Збірна України виборола 23 медалі чемпіонату Європи з боксу серед юнаків та юначок. Така велика кількість здобутків стала рекордною для турніру.

Про це проінформувала Федерація боксу України.

Загалом наша збірна зайняла друге загальнокомандне місце, виборовши 7 золотих, 9 срібних та 7 бронзових медалей. У фінальних боях були задіяні 16 українських боксерів. Наша команда показала першість у максимально великій кількості категорій — 16 хлопців та 13 дівчат.

Як розповіли у Федерації боксу, відкриттям змагань стала боксерка з Дніпра Анастасія Таран, яка проводила поєдинки у ваговій категорії до 60 кілограмів. У фінальному бою вона нокаутувала суперницю з Польщі і в результаті її признали найкращою боксеркою змагань.

Окрім того, капітанка нашої збірної України серед дівчат Кіра Макогоненко після нищівної перемоги над опоненткою із Російської Федерації затанцювала переможний танець прямо у ринзі з українським прапором.

Турнір проходив у столиці Боснії та Герцеговини Сараєво. До нього долучилися 274 боксери з 25 країн. Вік спортсменів — 13-14 років.