В Україні відновили карантинні виплати на дітей ФОПів: які суми повинні отримувати

0
49

У середу, 25 листопада, Кабінет міністрів підтримав проект постанови, відповідно до якої в Україні буде поновлено програму виплат на дітей фізичних осіб-підприємців (ФОП) першої та другої групи платників єдиного податку в листопаді-грудні 2020 року.

Про це стало відомо в ході чергового засідання уряду, пише Апостроф

Відповідно до ухваленого документу ті ФОПи, які в травні-серпні 2020 року отримували допомогу, її виплата буде продовжена в грудні 2020 роки за листопад і грудень без подання нової заяви і документів.
Ті особи, які звернуться за призначенням допомоги вперше, повинні будуть подати необхідні документи до 15 грудня 2020 року, а допомога їм буде призначена і виплачена в грудні 2020 року в тому числі і за листопад місяць.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту постанови, оскільки з вересня 2020 року було завершено програму підтримки ФОПів, в сім’ях яких виховуються діти, але в країні введений “карантин вихідного дня”, доцільно “відновити на період з 01.11.2020 по 31.12.2020 виплату допомоги на дітей особам, які отримували допомогу на дітей фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та відносяться до першої та другої групи платників єдиного податку “.

Як відомо, Кабмін на час жорсткого карантину вводив додаткові соціальні гарантії для фізосіб-підприємців та малозабезпечених сімей в квітні 2020 року. Допомога надавалася на кожну дитину до 10 років в розмірі прожиткового мінімуму ФОП першої і другої груп, які платили єдиний соціальний внесок: для дітей до шести років – 1779 гривень; для дітей від шести до десяти років – 2218 гривень. Таку допомогу отримували близько 300 тис. сімей під час адаптивного карантину.