В Україні введуть привілеї для вакцинованих від Covid-19: у МОЗ розкрили деталі

0
40

Уряд передивиться “карантинну” постанову і зробить декілька коректив, які будуть сприяти обмеженню ковіду у країні, але в той же час не “зв’язуватимуть руки” економічній діяльності підприємств.

Мова йде про перелік переваг для тих колективів, де працівники будуть щеплені і притримуються протиепідемічних обмежень

Як проінформувала пресслужба Кабміну, зміни в документі означатимуть, що у разі впровадження в тій чи іншій області “жовтої” або “червоної” зони епідемічної небезпеки обмеження не розповсюджуватимуться на ті заклади господарювання, в яких колектив і відвідувачі матимуть ковід-сертифікати, що означатиме про повний курс щеплення. Також не стануть припиняти роботу там, де відвідувачі і самі працівники зможуть надати чинні протягом 72 годин негативні ПЛР-тести або довідки про перенесену протягом останніх кількох місяців ковідну хворобу.

Повідомляється, що такі зміни будуть додані до постанови Кабінету міністрів №1236 “Про встановлення карантину та введення обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2”. Зміни вступлять в дію вже скоро.

“Це дасть змогу ефективно утримувати епідемічну ситуацію в країні і зберегти економічну активність чималої кількості підприємств”, – висловився Ляшко