З кульками та червоною стрічкою: як відкривали туалет за 4 млн гривень у ліцеї під Рівним (відео)

0
698

Шкільний туалет за ціною квартири в центрі Києва. Це не жарт, а реальність. На Рівненщині урочисто відкрили туалет за 4 мільйони гривень.
Звісно, ​​в цій історії є й переваги — діти не будуть бігти в туалет у дворі. Туалет також відкривали шикарно – кульками і червоною стрічкою.
Як почуваєшся в найдорожчому сільському туалеті в історії, дізнавався репортер «Сегодня» Володимир Миколайчук.
Урочисте відкриття

Червона стрічка і святкові кулі. Це коли відкритий шкільний туалет. Світлини з тишицького села Рівне викликали ажіотаж у соцмережах. Користувачі сміялися з цієї «перебільшеної» церемонії. Але аграрії були здивовані цією реакцією.

Раніше шкільний туалет був на вулиці. Дітям довелося перебігати на перерві, яка тривала 5-15 хвилин. Багато років батьки чекали зручного туалету. Тому церемонія відкриття є урочистою.

“Це для нас дійсно свято. Ми чекали та хотіли цього. Хто цього не розуміє, то для них це не свято”, — каже мама трьох учнів Ольга Іллюк.

На коментаторів у соцмережах — ображені. Для них це — непересічна подія.

“Чому зробили хайп з червоної стрічки та перерізання, коли в селі нічого не будується? У нас процвітаюче село”, — зазначила жителька Тишиці Марія Давидюк.

Вартість туалету

А ще загострила конфлікт ціна об’єкта. На його будівництво  витратили понад 4 мільйони гривень. Ця сума значна навіть для столиці, каже рієлтор.

“Якщо ми беремо Київ, можна купити або достатньо гарну з ремонтом двокімнатну квартиру десь ближче до центра міста, або це може бути три гарні однокімнатні квартири в спальних районах. Це може бути і будинок невеликий десь в межах міста або поблизу міста”, — каже експертка з нерухомості Юлія Курганова.

У ліцеї говорять: вартість об’єкта значна, адже вбиральню будували з нуля — це понад 250 квадратних метрів.

Туалет доволі великий. Має 9 кімнат, до кожної — підведена вода, є й душові кабінки. І це виправдано, кажуть у школі, бо тут — 411 учнів.

Педагоги радіють

А найбільше педагоги радіють, що прибудова з’єднана з навчальними приміщеннями. І тепер діти не будуть бігати сотні метрів надвір у негоду.

“Для нас це було свого роду свято, тому що це здоров’я наших дітей. Образливо, що ображають сільських дітей, але ми намагаємося стояти вище цього. Ми розуміємо всю користь від цього”, — говорить директорка школи Світлана Бойчук.