Російський пропагандист поскаржився, що росіянам у Європі плюють у каву (відео)

0
118

Російський журналіст Андрій Караулов, який підтримує російське вторгнення в  Україну, поскаржився на погане ставлення до російського народу у Європі. За його словами, громадянам країни-агресора навіть плюють у каву.

При цьому пропагандист “щиро” не розуміє, чому таке ставлення до Росії. Відео з ним опублікував у себе в Telegram журналіст Денис Казанський, пише Обозреватель

Пропагандист, який підтримує вбивства мирних жителів  та бомбардування наших міст, поскаржився, що йому плюють у напої. Караулов здивовано повідомляє про погане ставлення до російського народу і не розуміє, чому так відбувається.

“Неприємно якось, коли тобі, росіянину, за те, що ти росіянин, чашку кави не можуть у ресторані подати. Плюнуть тобі за це в ту чашку. Є такі випадки. Замовляєш каву, чай. Приносять – туди половина ресторану вже наплювала”, – скаржиться пропагандист.

Казанський сказав, що іншого ставлення  росіяни і нацисти не заслуговують. За його словами, народу країни-агресорки доведеться розплачуватися та відповідати за всі злочини, скоєні в Україні.